3 novinky, ktoré vám uľahčia podnikanie | Inzercia

Aj vy by ste ocenili viac času na svoje podnikanie? Vyberte si účtovný a mzdový softvér so skvelou zákazníckou podporou a uľahčite si svoju prácu. Od júla máme pre vás v KROSE nadupané Balíky podpory, nové legislatívne časopisy aj šikovné novinky v programoch.

Dátum publikácie:1. 7. 2019

Nové Balíky podpory

Mať sa vždy na koho obrátiť, keď si neviete dať rady, je na nezaplatenie. Zákazníci KROSU túto možnosť majú. Špičková zákaznícka podpora je našou prioritou. No všetko sa dá ešte vylepšiť. Preto od júla prinášame všetkým členom našej KROS rodiny nové Balíky podpory. Tešiť sa môžete na poriadnu dávku čerstvej legislatívy, poradenstvo až 11 hodín denne i TOP vzdelávacie aktivity v rámci KROS Academy.

Vždy platná legislatíva je v krosáckych programoch samozrejmosťou. Môžete sa spoľahnúť, že bude zapracovaná vždy rýchlo a načas. Navyše novinky v zákonoch nájdete priamo v programe v podobe legislatívnych infospráv a tiež v našom novom legislatívnom časopise.

Práca účtovníčky i mzdárky je náročná. Patrí k nej neustále vzdelávanie. Aby sme vám ho uľahčili, máme pre vás množstvo užitočných vzdelávacích aktivít v našej KROS Academy. Stačí si vybrať z bohatej ponuky školení, videoškolení, videonávodov, e-bookov či publikácii, venovaných aktuálnym legislatívnym témam.

KROS_BP_GDN_ 275X350

Legislatívny časopis KROS NEWS

V júni uzreli svetlo sveta prvé čísla legislatívneho časopisu KROS NEWS, zvlášť pre programy ALFA plus, OMEGA a OLYMP. V elektronickej verzii vám vždy prinesie dôležité zmeny v zákonoch a ich vplyv na dane, účtovníctvo a mzdy. Nájdete v ňom odborné články s praktickými príkladmi, metodické usmernenia, ako aj rady a tipy na prácu v programe.

Novinky v ALFE plus, OMEGE a v OLYMPE

Vďaka platnému Balíku podpory vám pravidelne prinášame aj nové verzie našich ekonomických programov. Tie letné sú nabité sviežimi novinkami. V ALFE plus sa môžete tešiť na dlho očakávanú funkciu Úhrada viacerých dokladov s rýchlym a jednoduchým vyhľadávaním. OMEGA prichádza v júli aj so šikovnou pomocníčkou ELIS – automatické spracovanie dokladov. Zabudnite na manuálne prepisovanie dokladov. ELIS pomocou umelej inteligencie rozpozná a vyťaží údaje z faktúr a dáta pošle rovno do OMEGY. Na OLYMPE sme sprehľadnili zadávanie personálnych a mzdových údajov a opäť tak zjednodušili ovládanie programu.

Vyberte si svoj Balík podpory 

Všetky benefity našej podpory sme zabalili do nových Balíkov podpory. Každý zákazník si vyberie. Pre nenáročných je určený balík MINI ako základ k programu s aktualizáciami a pomocou na HOTLINE. Legislatívnu podporu sme namixovali do balíka ŠTANDARD s legislatívnymi správami priamo v programe a časopisom KROS NEWS. S balíkom PRÉMIUM vás rozmaznáme s našou VIP starostlivosťou. Tak čo, ktorý balík si vyberiete vy?

Poznámky pod čiarou:

Funkcie

Partner