Práca v zahraničí – Španielsko

Španielsko je krajinou hlbokých kontrastov. To sa týka podnebia, kultúry, ale aj životného štýlu. Rovnako mnohotvárna je aj samotná krajina. V juhozápadnej časti Európy je ohraničený morom. Vnútrozemiu Španielska, ležiaceho na Pyrenejskom polostrove, dominujú vysoké náhorné plošiny Meseta León, La Mancha a pohoria ako Pyreneje a Sierra Nevada. Na severe susedí s Francúzskom a Andorrou a na západe s Portugalskom. Súčasťou Španielska sú Baleárske ostrovy v Stredozemnom mori, Kanárske ostrovy v Atlantickom oceáne a dve autonómne exklávy v severnej Afrike: Ceuta a Melilla.

Dátum publikácie:23. 8. 2017
Autor:Ing. Ivana Sentpéteryová
Oblasti práva: Pracovné právo / Pracovné právo a personalistika / Personalistika; Riadenie práce / Pracovno - právne vzťahy; Sociálna politika, sociálne zabezpečenie a starostlivosť / Dôchodkové zabezpečenie; Sociálna starostlivosť
Právny stav od:1. 8. 2017
Právny stav do:31. 12. 2018

 

 

Vážený návštevník,
prístup do tejto sekcie majú len registrovaní užívatelia portálu
s predplateným prístupom.

Prihlásiť

 

 

Nemáte prihlasovancie údaje?

Ročný prístup si môžete objednať v našom e-shope:

Cena: 291,00 € s DPH

Výhody predplateného prístupu nájdete v časti O PORTÁLI

 

Chcete mať pravidelné informácie o novinkách a aktuálnej ponuke?

Prihláste sa na odber noviniek e-mailom!

Poznámky pod čiarou:

Súvisiace odborné články

Súvisiace aktuality

Súvisiace príklady z praxe

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.