Najčastejšie otázky mzdovej účtovníčky (vybrané problémy z odbornej poradne)

Časti videa:

  •   Najčastejšie otázky mzdovej účtovníčky (vybrané problémy z odbornej poradne) - (ukážka) - MC [1 min.]  Zadarmo
  •   Najčastejšie otázky mzdovej účtovníčky (vybrané problémy z odbornej poradne) [28 min.]  Platený prístup

Najčastejšie otázky mzdovej účtovníčky (vybrané problémy z odbornej poradne)

Publikované: 3. 12. 2019

Kategórie: Videoškolenie

Autor: Ing. Jana Repáčová

Stav: Aktuálne

Právny stav od: 3. 12. 2019

Právny stav do: 3. 12. 2021

Minutáž: 28 min.

V roku 2019 nadobudli účinnosť v oblasti mzdového účtovníctva viaceré významné novinky. Vo videoškolení s Ing. Janou Repáčovou vám prinášame prehľad najdôležitejších zmien, ktoré upravujú povinnosť predkladať potvrdenie o návšteve školy, zavádzajú novinku v podobe príspevkov na rekreáciu a menia pravidlá pre vykonanie ročného zúčtovania zdravotného poistenia zamestnanca.

Jednotlivé témy sú vo videoškolení doplnené o reálne príklady z praxe, vďaka čomu získate v jednoduchej a zrozumiteľnej podobe pre vás užitočné informácie o tom, kto má nárok rekreačný poukaz, ako ho v praxi uplatniť, v akej sume zamestnávateľ prepláca zamestnancovi príspevok na rekreáciu, aké sú oprávnené výdavky na rekreáciu alebo či sú zamestnanci podľa novelizovanej legislatívy naďalej povinný predkladať potvrdenie o návšteve školy dieťaťa pre účely priznania daňového bonusu.

Súčasťou videoškolenia je aj prehľad najdôležitejších zmien platných pre rok 2020, ktoré stanovujú novú výšku minimálnej mzdy, sumu nezdaniteľnej časti základu dane na daňovníka a tiež výšku nezdaniteľnej časti základu dane na daňovníka.

Prílohy

  • Prednáška: Najčastejšie otázky mzdovej účtovníčky (vybrané problémy z odbornej poradne) / 110 kB

Pačilo sa Vám video? Dajte o tom vedieť svojim priateľom:

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.