Záznam z webinára: Povinnosť podať daňové priznanie u FO, riziká z nepodania DP a možné sankcie

Časti videa:

      Záznam z webinára: Povinnosti podať daňové priznanie u FO, riziká z nepodania DP a možné sankcie [62 min.]  Platený prístup

Záznam z webinára: Povinnosť podať daňové priznanie u FO, riziká z nepodania DP a možné sankcie

Publikované: 29. 3. 2019

Kategórie: Záznam z webinára

Autor: Ing. Vladimír Ozimý

Stav: Aktuálne

Právny stav od: 1. 1. 2019

Minutáž: 62 min.

Kedy má povinnosť podať fyzická osoba daňové priznanie? Aky druh daňového priznania sa podáva podľa druhu príjmu? Aká je lehota na podanie daňového priznania? Môže každá fyzická osoba predĺžiť lehotu na podanie daňového priznania bez ohľadu na druh príjmu? Aké odpočítateľné položky si môže fyzická osoba v daňovom priznaní uplatniť? Aké sankcie hrozia za nepodanie daňového priznania, za dodatočné daňové priznanie, čo v prípade, ak zamestnávateľ vykoná ročné zúčtovanie a fyzická osoba mala povinnosť podať DP? Ktorá fyzická osoba musí podávať elektronicky svoje daňové priznanie? Ako sa počítajú preddavky? Aké sú sadzby dane? To všetko a možno aj viac sa dozviete počas webinára k podaniu daňového priznania fyzických osôb.

Súvisiace tlačivá a formuláre

Súvisiace odborné články

Súvisiace videoškolenia

Pačilo sa Vám video? Dajte o tom vedieť svojim priateľom:

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.