Vyhľadávanie > Kaviareň > Kolektívne vyjednávanie
28 výsledkov
kalend_mzdov_uctov.jpg

Pozrite si povinnosti mzdového účtovníka na mesiac február 2019 v prehľadnom kalendári, aby ste tak predišli prípadným sankciám za nedodržanie zákonom stanovených termínov. 

kalend_mzdov_uctov.jpg

Pozrite si povinnosti mzdového účtovníka na mesiac január 2019 v prehľadnom kalendári, aby ste tak predišli prípadným sankciám za nedodržanie zákonom stanovených termínov. 

kalend_mzdov_uctov.jpg

Pozrite si povinnosti mzdového účtovníka na mesiac december 2018 v prehľadnom kalendári, aby ste tak predišli prípadným sankciám za nedodržanie zákonom stanovených termínov. 

kalend_mzdov_uctov.jpg

Pozrite si povinnosti mzdového účtovníka na mesiac november 2018 v prehľadnom kalendári, aby ste tak predišli prípadným sankciám za nedodržanie zákonom stanovených termínov. 

kalend_mzdov_uctov.jpg

Pozrite si povinnosti mzdového účtovníka na mesiac október 2018 v prehľadnom kalendári, aby ste tak predišli prípadným sankciám za nedodržanie zákonom stanovených termínov. 

kalend_mzdov_uctov.jpg

Pozrite si povinnosti mzdového účtovníka na mesiac september 2018 v prehľadnom kalendári, aby ste tak predišli prípadným sankciám za nedodržanie zákonom stanovených termínov. 

kalend_mzdov_uctov.jpg

Pozrite si povinnosti mzdového účtovníka na mesiac august 2018 v prehľadnom kalendári, aby ste tak predišli prípadným sankciám za nedodržanie zákonom stanovených termínov. 

kalend_mzdov_uctov.jpg

Pozrite si povinnosti mzdového účtovníka na mesiac júl 2018 v prehľadnom kalendári, aby ste tak predišli prípadným sankciám za nedodržanie zákonom stanovených termínov. 

kalend_mzdov_uctov.jpg

Pozrite si povinnosti mzdového účtovníka na mesiac jún 2018 v prehľadnom kalendári, aby ste tak predišli prípadným sankciám za nedodržanie zákonom stanovených termínov. 

vector_online-rozhovor_375x250_mc.jpg

Ak máte nejasnosti v problematike použitia sociálneho fondu, neváhajte sa opýtať našej odbornej poradkyne Ing. Jany Repáčovej.

Partner