3 výsledky

Zobraziť filtreSkryť filtre

Viera Kubanková

DSC_3005___120x180.jpg

Poradca v oblasti miezd a personalistiky. Dlhoročné skúsenosti a prax v spracovaní personálnej agendy, výpočte a spracovaní miezd v súkromnom sektore i v oblasti verejnej správy.

 

Dátum publikácie: 12. 6. 2019
Autor: Viera Kubanková
Právny stav od: 1. 9. 2011

Patrí nepeňažný príjem do hrubej mzdy - napríklad darčekové kupóny, z čoho sa platia aj odvody, aj dane?

Dátum publikácie: 17. 10. 2018
Autor: Viera Kubanková
Právny stav od: 1. 1. 2015

Zamestnanec sa od 1. 6. 2018 zapojil do skupinového poistenia Generali, ktoré spoločnosť poskytuje zamestnancom. Zamestnancovi treba každý mesiac dodaniť sumu poistného 40,55 €. Podlieha táto čiastka aj odvodom?

Dátum publikácie: 9. 5. 2016
Autor: Viera Kubanková
Právny stav od: 1. 9. 2015

Zamestnávateľ zaplatil za zamestnanca, ktorý nepotrebuje k svojej práci znalosť cudzieho jazyka, jazykový kurz. Ide o nepeňažný príjem zamestnanca. Podlieha tento príjem nielen dani z príjmu, ale aj odvodom do Sociálnej a zdravotnej poisťovne? Zamestnávateľ sa stretol s názorom, že tento príjem podlieha iba dani z príjmu a odvodom do zdravotnej poisťovne. Je tento názor správny?

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.