4 výsledky

Zobraziť filtreSkryť filtre

Viera Kubanková

DSC_3005___120x180.jpg

Poradca v oblasti miezd a personalistiky. Dlhoročné skúsenosti a prax v spracovaní personálnej agendy, výpočte a spracovaní miezd v súkromnom sektore i v oblasti verejnej správy.

 

Dátum publikácie: 22. 3. 2020
Autor: Viera Kubanková
Právny stav od: 1. 1. 2019

Môže zamestnávateľ zaplatiť zo sociálneho fondu knižnú publikáciu o zariadení a regióne, v ktorom pracujú, v sume 15 €, ak to dodatkom zapracuje do kolektívnej zmluvy?

Dátum publikácie: 18. 6. 2019
Autor: Viera Kubanková
Právny stav od: 1. 7. 2003

Zamestnávateľ vydal v rámci interných predpisov pracovný poriadok a prémiový a mzdový poriadok. Je potrebné, aby pri zmene niektorých ustanovení týchto predpisov zamestnanci podpísali oboznámenie s uvedenými zmenami alebo oboznámenie nie je potrebné potvrdiť podpisom? Predpisy sú k dispozícii na verejne prístupnom mieste v rámci firmy.

Dátum publikácie: 12. 6. 2019
Autor: Viera Kubanková
Právny stav od: 1. 9. 2011

Patrí nepeňažný príjem do hrubej mzdy - napríklad darčekové kupóny, z čoho sa platia aj odvody, aj dane?

Dátum publikácie: 31. 8. 2016
Autor: Viera Kubanková
Právny stav od: 1. 1. 2008

Zamestnávateľ poskytne zamestnankyni, ktorá je starobnou dôchodkyňou, odmenu zo sociálneho fondu pri príležitosti životného jubilea 60 rokov. Zamestnankyňa je už druhý mesiac dočasne práceneschopná. Ako má postupovať zamestnávateľ pri výpočte odvodov a ostatných povinností pri vyplatení tohto príjmu, ak zamestnankyňa nemá v mesiaci žiadny iný príjem?

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.