1 výsledok

Zobraziť filtreSkryť filtre

Ing. Eva Gášpárová

Venuje sa vedeniu účtovníctva a ostatných účtovno-ekonomických agend, organizačnému, ekonomickému a účtovnému poradenstvu. Publikačnej činnosti v oblasti jednoduchého, podvojného a mzdového účtovníctva sa venuje od roku 2002.

Dátum publikácie: 31. 3. 2017
Autor: Ing. Eva Gášpárová
Právny stav od: 1. 1. 2010
Právny stav do: 28. 2. 2021

Zamestnanec pri nástupe do pracovného pomeru po jeho registrácii v systéme Callio GASTRO má vystavenú Callio kartu, ktorú mu zamestnávateľ (FIRMA) pravidelne dobíja podľa počtu odpracovaných dní v predchádzajúcom mesiaci.
1. Ako zamestnávateľ – má si dať od zamestnanca prevzatie tejto Callio karty podpísať, aby mal doklad, že s ňou disponuje a že mu ju odovzdal?
2. Keď zamestnanec skončí pracovný pomer, má od neho túto Callio kartu žiadať naspäť, t. j. aby ju vrátil (znova oproti podpisu)?
3. Mali by byť doklady o prevzatí a vrátení Callio karty súčasťou osobného spisu zamestnanca?
4. Ako je to z hľadiska personálnej a mzdovej agendy?

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.