3 výsledky

Zobraziť filtreSkryť filtre

Autor: Mgr. Matej Trnavský
Právny stav od: 1. 6. 2016
Dátum aktualizácie: 24. 4. 2018

Vyslanie má riešiť otázku zmeny pracovných podmienok vo väzbe na to, že zamestnanec dočasne počas vyslania vykonáva prácu na území iného štátu, ako bežne pracuje.

Právny stav od: 1. 1. 2009
Dátum aktualizácie: 28. 4. 2020

Zamestnanec sa môže so zamestnávateľom dohodnúť, že použije pri pracovnej ceste vlastné motorové vozidlo. Dohoda musí mať písomnú formu.

V našej online príručke vám ponúkneme vzor takej kúpnej zmluvy (s vysvetľujúcim komentárom k jej ustanoveniam) na ojazdené auto, ktorou môžete predísť rizikám nevýhodnej kúpy z dôvodu jej nevýhodných podmienok pre kupujúceho. V prípade, že sa cítite byť podvedený zo strany predávajúceho (pôvodného majiteľa), čo sa týka skutočného stavu vozidla nezodpovedajúceho ponuke, s ktorou vás oslovil jeho majiteľ, máme pripravené vzory zmlúv a právnych podaní – vzor odstúpenia od zmluvy a žaloby o zaplatenie ... eur oproti vráteniu motorového vozidla.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.