2 výsledky

Zobraziť filtreSkryť filtre

Právny stav od: 29. 9. 2006
Právny stav do: 1. 1. 2014
Cieľom zákona č. 675/2006 Z. z. je, aby bolo za bývanie na účely poskytovania príspevku na bývanie považované aj bývanie spojené s poskytovaním starostlivosti v zariadeniach sociálnych služieb celoročne. Predloženým návrhom sa zabezpečí rovnaký prístup k posudzovaniu nároku na pomoc v hmotnej núdzi u všetkých občanov, ktorým je poskytované bývanie v zariadeniach sociálnych služieb celoročne. Ďalej sa navrhuje zrušiť podmienku poskytovania príspevku na bývanie na jednu adresu, z dôvodu problematickej aplikácie v praxi.
Právny stav od: 22. 8. 2003
Právny stav do: 1. 10. 2013
Zákon č. 515/2003 Z. z. upravuje postavenie a pôsobnosť krajských úradov vrátane ich koordinačnej právomoci a obvodných úradov, ako aj ich postavenie ako miestnych orgánov štátnej správy na tých úsekoch, na ktorých nebudú pôsobiť iné orgány. Určuje názvy, sídla a územné obvody pôsobnosti obvodných úradov. Upravuje názov všeobecne záväzných právnych predpisov krajských úradov a iných miestnych orgánov štátnej správy a spôsob ich vyhlasovania.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.