Všetky články z rubriky
94 výsledkov

mc_2021-01_tt_noviny.png

So začiatkom nového roka prichádzajú do platnosti nové legislatívne zmeny. Sledujte nás a aj tento rok vás budeme sprevádzať najdôležitejšími novinkami z oblasti legislatívy, správami z Finančnej správy, zo Sociálnej poisťovne a ponúkneme vždy niekoľko odpovedí na otázky z praxe a tipy na zaujímavé príspevky.

mc_2020-12_tt_noviny.png

Mzdové noviny pravidelne prinášajú množstvo aktuálnych odborných informácií za uplynulý mesiac.

mc_2020-11_tt_noviny.png

PP noviny pravidelne prinášajú množstvo aktuálnych odborných informácií za uplynulý mesiac.

mc_2020-10_tt_noviny.png

Októbrové Mzdové noviny vás informujú o legislatívnych zmenách, upozorneniach Sociálnej poisťovne, metodických usmerneniach z portálu Finančnej správy a niekoľko odpovedí na otázky čitateľov.  

mc_2020-09_tt_noviny.png

Septembrové Mzdové noviny zahŕňajú novinky z legislatívy, prehľad príspevkov vo Finančnom spravodajcovi, upozornenia zo Sociálnej poisťovne, aj niekoľko príkladov z praxe. 

mc_2020-08_tt_noviny.png

Usmernenie k príspevkom na športovú činnosť dieťaťa, povinnosť používať online registračnú pokladnicu, nárok na odchodné a množstvo iných zaujímavostí a noviniek z uplynulého mesiaca. 

mc_2020-07_tt_noviny.png

Aj v čase dovoleniek a prázdnin usilovne pracujeme, aby ste si mohli prečítať prehľad o tom, čo sa udialo počas uplynulého mesiaca. 

mc_2020-06_tt_noviny.png

Začítajte sa do Mzdových novín za jún 2020, ktoré vás informujú o aktuálnych témach za uplynulý mesiac. 

mc_2020-05_tt_noviny.png

Aj máj bol plný zmien, ktoré sa týkali opatrení v súvislosti s ochorením COVID-19. V Mzdových novinách si prečítate upozornenia a usmernenia Sociálnej poisťovne, Finančnej správy, čo nové vyšlo za toto obdobie v Zbierke zákonov  a tiež niekoľko podnetných príkladov z praxe. 

mc_2020-04_tt_noviny.png

Mzdové noviny su tentoraz zamerané najmä na legislatívu a zmeny, ktoré nastali v súvislosti s mimoriadnou situáciou – so šírením choroby COVID-19.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.