Všetky články z rubriky
99 výsledkov

mc_2021-06_tt_noviny.png

Aj v júli si môžete prečítať prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa udialo  a bolo schválené v uplynulom mesiaci.

mc_2021-05_tt_noviny.png

Májové Mzdové noviny vám prinášajú informácie o nových vydaných usmerneniach z Finančnej správy, o upozorneniach zo Sociálnej poisťovne, čo vyšlo v Zbierke zákonov a tiež niekoľko podnetných odpovedí na otázky z praxe.

mc_2021-04_tt_noviny.png

Novela zákona o sociálnom poistení, odklad splatnosti poistného za apríl, metodický pokyn k zdaniteľnosti príspevku na stravovanie zamestnanca... Toto všetko a ďalšie novinky za uplynulý mesiac sa dozviete, kedď si prečítate aprílové mzdové noviny.

mc_2021-03_tt_noviny.png

Opäť sme pre vás pripravili prehľad noviniek z legislatívy, z Finančného riaditeľstva či upozornenia, ktoré vydala Sociálna poisťovňa v mesiaci marec.

mc_2021-02_tt_noviny.png

Vo februárovom vydaní sa dozviete, aké zmeny nastali napr. v oblasti posudzovania daňoveho bonusu, ukladania sankcií za nepodanie daňoveho priznania k miestnym daniam, platenia poistného za február, zmeny v Zákonníku práce, upriamime pozornosť na metodické pokyny a usmernenia z FR SR a ponúkame niekoľko príkladov z praxe.

mc_2021-01_tt_noviny.png

So začiatkom nového roka prichádzajú do platnosti nové legislatívne zmeny. Sledujte nás a aj tento rok vás budeme sprevádzať najdôležitejšími novinkami z oblasti legislatívy, správami z Finančnej správy, zo Sociálnej poisťovne a ponúkneme vždy niekoľko odpovedí na otázky z praxe a tipy na zaujímavé príspevky.

mc_2020-12_tt_noviny.png

Mzdové noviny pravidelne prinášajú množstvo aktuálnych odborných informácií za uplynulý mesiac.

mc_2020-11_tt_noviny.png

PP noviny pravidelne prinášajú množstvo aktuálnych odborných informácií za uplynulý mesiac.

mc_2020-10_tt_noviny.png

Októbrové Mzdové noviny vás informujú o legislatívnych zmenách, upozorneniach Sociálnej poisťovne, metodických usmerneniach z portálu Finančnej správy a niekoľko odpovedí na otázky čitateľov.  

mc_2020-09_tt_noviny.png

Septembrové Mzdové noviny zahŕňajú novinky z legislatívy, prehľad príspevkov vo Finančnom spravodajcovi, upozornenia zo Sociálnej poisťovne, aj niekoľko príkladov z praxe. 

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.