Všetky články z rubriky
75 výsledkov

Právny stav od:

Ako sa zmenila suma životného minima a stravného, na čo upozorňuje Sociálna poisťovna, novinky z Finančnej správy a odpovede na aktuálne otázky si prečítate v prvom prázdninovom čísle Mzdových novín.

Právny stav od:

Čo vyšlo v Zbierke zákonov, súhrn toho najdôležitejšieho z Finančného spravodajcu, z portálu Finančnej správy či zo Sociálnej poisťovne si prečítate v májových Mzdových novinách.

Právny stav od:

Prečítajte si, čo vyšlo v Zbierke zákonov, vo Finančnom spravodajcovi, aké informácie vydala Sociálna poisťovňa v uplynulom mesiaci či niekoľko najnovších otázok a odpovedí z oblastí daní, miezd a účtovníctva.

Právny stav od:

Prečítajte si súhrn uplynulých udalostí za marec 2019.

Právny stav od:

Prečítajte si súhrn uplynulých udalostí za február 2019.

Právny stav od:

Prečítajte si súhrn uplynulých udalostí za január 2019: čo priniesie novela zákona o dani z príjmov, novinky z portálu Finančnej správy SR, Sociálnej poisťovne a ďalšie zaujímavosti...

Právny stav od:

Decembrové Mzdové noviny vás upozornia na dôležité novely zákonov, opatrenia vydané vo Finančnom spravodajcovi, ako aj na nové pokyny z Finančnej správy.

Právny stav od:

Pribúdajúce legislatívne zmeny sú len dôkazom toho, že sa blíži koniec účtovného a zdaňovacieho obdobia. Oboznámte sa s legislatívou a s jej správnym uplatňovaním v praxi.

Právny stav od:

Prehľad dôležitých predpisov vydaných v Zbierke zákonov SR, čo nové na portáli Finančnej správy či informácie so Sociálnej poisťovne si prečítate v Mzdových novinách za mesiac október.

Právny stav od:

Prehľad o dôležitých zmenách v legislatíve a aktuality za uplynulý mesiac spolu s užitočnými príkladmi z praxe.

Partner