Všetky články z rubriky
77 výsledkov

mc_2019-08_tt_noviny.png

Čo nové vyšlo v Zbierke zákonov, najnovšie príspevky z Finančného spravodajcu, metodické pokyny z portálu Finančnej správy, upozornenia zo Sociálnej poisťovne či aktuálne príklady z praxe. 

mc_2019-07_tt_noviny.png

Prečítajte si v skratke, čo nové vyšlo v Zbierke zákonov, vo Finančnom spravodajcovi, na čo upozorňuje Sociálna poisťovňa či niekoľko odpovedí na otázky zákazníkov. 

mc_2019-06_tt_noviny.png

Ako sa zmenila suma životného minima a stravného, na čo upozorňuje Sociálna poisťovna, novinky z Finančnej správy a odpovede na aktuálne otázky si prečítate v prvom prázdninovom čísle Mzdových novín.

mc_2019-05_tt_noviny.png

Čo vyšlo v Zbierke zákonov, súhrn toho najdôležitejšieho z Finančného spravodajcu, z portálu Finančnej správy či zo Sociálnej poisťovne si prečítate v májových Mzdových novinách.

mc_2019-04_tt_noviny.png

Prečítajte si, čo vyšlo v Zbierke zákonov, vo Finančnom spravodajcovi, aké informácie vydala Sociálna poisťovňa v uplynulom mesiaci či niekoľko najnovších otázok a odpovedí z oblastí daní, miezd a účtovníctva.

mc_2019-03_tt_noviny.png

Prečítajte si súhrn uplynulých udalostí za marec 2019.

mc_2019-02_tt_noviny.png

Prečítajte si súhrn uplynulých udalostí za február 2019.

mc_2019-01_tt_noviny.png

Prečítajte si súhrn uplynulých udalostí za január 2019: čo priniesie novela zákona o dani z príjmov, novinky z portálu Finančnej správy SR, Sociálnej poisťovne a ďalšie zaujímavosti...

mc_2018-12_tt_noviny.png

Decembrové Mzdové noviny vás upozornia na dôležité novely zákonov, opatrenia vydané vo Finančnom spravodajcovi, ako aj na nové pokyny z Finančnej správy.

mc_2018-11_tt_noviny.png

Pribúdajúce legislatívne zmeny sú len dôkazom toho, že sa blíži koniec účtovného a zdaňovacieho obdobia. Oboznámte sa s legislatívou a s jej správnym uplatňovaním v praxi.

Partner