Všetky články z rubriky
102 výsledkov

mc_2021-09_tt_noviny.png

Prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa udialo  a bolo schválené v uplynulom mesiaci.

mc_2021-08_tt_noviny.png

Prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa udialo  a bolo schválené v uplynulom mesiaci.

mc_2021-07_tt_noviny.png

Aj v auguste si môžete prečítať prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa udialo  a bolo schválené v uplynulom mesiaci.

mc_2021-06_tt_noviny.png

Aj v júli si môžete prečítať prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa udialo  a bolo schválené v uplynulom mesiaci.

mc_2021-05_tt_noviny.png

Májové Mzdové noviny vám prinášajú informácie o nových vydaných usmerneniach z Finančnej správy, o upozorneniach zo Sociálnej poisťovne, čo vyšlo v Zbierke zákonov a tiež niekoľko podnetných odpovedí na otázky z praxe.

mc_2021-04_tt_noviny.png

Novela zákona o sociálnom poistení, odklad splatnosti poistného za apríl, metodický pokyn k zdaniteľnosti príspevku na stravovanie zamestnanca... Toto všetko a ďalšie novinky za uplynulý mesiac sa dozviete, kedď si prečítate aprílové mzdové noviny.

mc_2021-03_tt_noviny.png

Opäť sme pre vás pripravili prehľad noviniek z legislatívy, z Finančného riaditeľstva či upozornenia, ktoré vydala Sociálna poisťovňa v mesiaci marec.

mc_2021-02_tt_noviny.png

Vo februárovom vydaní sa dozviete, aké zmeny nastali napr. v oblasti posudzovania daňoveho bonusu, ukladania sankcií za nepodanie daňoveho priznania k miestnym daniam, platenia poistného za február, zmeny v Zákonníku práce, upriamime pozornosť na metodické pokyny a usmernenia z FR SR a ponúkame niekoľko príkladov z praxe.

mc_2021-01_tt_noviny.png

So začiatkom nového roka prichádzajú do platnosti nové legislatívne zmeny. Sledujte nás a aj tento rok vás budeme sprevádzať najdôležitejšími novinkami z oblasti legislatívy, správami z Finančnej správy, zo Sociálnej poisťovne a ponúkneme vždy niekoľko odpovedí na otázky z praxe a tipy na zaujímavé príspevky.

mc_2020-12_tt_noviny.png

Mzdové noviny pravidelne prinášajú množstvo aktuálnych odborných informácií za uplynulý mesiac.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.