Všetky články z rubriky
89 výsledkov

mc_2020-08_tt_noviny.png

Usmernenie k príspevkom na športovú činnosť dieťaťa, povinnosť používať online registračnú pokladnicu, nárok na odchodné a množstvo iných zaujímavostí a noviniek z uplynulého mesiaca. 

mc_2020-07_tt_noviny.png

Aj v čase dovoleniek a prázdnin usilovne pracujeme, aby ste si mohli prečítať prehľad o tom, čo sa udialo počas uplynulého mesiaca. 

mc_2020-06_tt_noviny.png

Začítajte sa do Mzdových novín za jún 2020, ktoré vás informujú o aktuálnych témach za uplynulý mesiac. 

mc_2020-05_tt_noviny.png

Aj máj bol plný zmien, ktoré sa týkali opatrení v súvislosti s ochorením COVID-19. V Mzdových novinách si prečítate upozornenia a usmernenia Sociálnej poisťovne, Finančnej správy, čo nové vyšlo za toto obdobie v Zbierke zákonov  a tiež niekoľko podnetných príkladov z praxe. 

mc_2020-04_tt_noviny.png

Mzdové noviny su tentoraz zamerané najmä na legislatívu a zmeny, ktoré nastali v súvislosti s mimoriadnou situáciou – so šírením choroby COVID-19.

mc_2020-03_tt_noviny.png

V Mzdových novinách sa dozviete, aké najnovšie zmeny nastali v oblasti legislatívy aj v súvislosti s opatreniami proti šíreniu koronavírusu, ako reaguje MF SR a Finančné riaditeľstvo SR na súčasnú situáciu a tiež dôležité informácie zo Sociálnej poisťovne. 

mc_2020-02_tt_noviny.png

Aj v najnovšom vydaní Mzdových novín sa môžete tešiť na tradičný aktuálny prehľad daňovej a mzdovej legislatívy.

mc_2020-01_tt_noviny.png

Aj v najnovšom vydaní Mzdových novín sa môžete tešiť na tradičný aktuálny prehľad daňovej a mzdovej legislatívy.

mc_2019-12_tt_noviny.png

December sa niesol v znamení hektických zmien. Prečítajte si napr., aké právne predpisy vyšli v Zbierke zákonov, ktoré opatrernia vydal Fiančný spravodajca, metodické pokyny z portálu Finančnej správy alebo informácie zo Sociálnej poisťovne.

mc_2019-11_tt_noviny.png

Začítajte sa do aktuálneho čísla Mzdvoých novín, v ktorých vás informujeme o aktuálnych odborných témach a sledujeme za vás legislatívne zmeny za mesiac november.

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.