Výpočet čistej mzdy od 1. 1. 2021 do 31. 12. 2021

Kalkulačka na výpočet čistej mzdy, ceny práce, odvodov do Sociálnej a zdravotnej poisťovne, čiastkového základu dane, zdaniteľnej časti mzdy a daňového bonusu pre tých zamestnancov, ktorí odpracovali celý mesiac a sú zapojení iba do 1. piliera dôchodkového systému.

Autor:S-EPI, s.r.o.
Oblasti práva: Pracovné právo / Pracovné právo a personalistika / Odmena za prácu, mzda, plat; Personalistika; Sociálna politika, sociálne zabezpečenie a starostlivosť / Dôchodkové zabezpečenie; Nemocenské poistenie; Poistenie v nezamestnanosti; Sociálna poisťovňa; Zdravotné poistenie
Právny stav od:1. 1. 2021
Právny stav do:31. 12. 2021

Vzhľadom k tomu, že dňa 1. 8. 2021 nadobudla účinnosť novelizácia zákona v oblasti dotácie na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa a daňového bonusu na vyživované dieťa, pri výpočte mzdy je potrebné zvážiť a odkliknúť/neodkliknúť položku súvisiacu s  daňovým bonusom - počet detí.

 

Poznámky pod čiarou:

Archívne verzie

Súvisiace odborné články

Súvisiace právne predpisy ZZ SR

Funkcie

Partner

Nastavenie súborov cookies

Táto webová stránka používa rôzne cookies pre poskytovanie online služieb, na účely prihlásenia, poskytovania obsahu prostredníctvom tretích strán, analýzu návštevnosti a iné. V súlade s platnou legislatívou prosíme o potvrdenie súhlasu alebo nastavenie vašich preferencií. Ďakujeme.

Viac informácií.